O Hemşire Yaşam’da (İrem Kahraman)

hemsire-irem-kahraman

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde saç ekimi uygulaması devam ediyor. Hastanedeki saç ekim ekibine Afganistan’da mahsur kalan ve güç şartlar altında kurtarılan Hemşire İrem Kahraman’da dahil oldu.

EKİBE DAHİL OLDU

Özel Yaşam Hastanesi’nde saç ekimi ve PRP işlemleri son hız devam ediyor. Saç ekimi için kampanya da uygulanıyor. Hastanedeki saç ekim ekibine Afganistan’da mahsur kalan ve güç şartlar altında kurtarılan Hemşire İrem Kahraman’da dahil oldu. Ulusal medyada geniş yankı bulan kurtarma operasyonunun ardından Yaşam Hastanesi’ndeki ekibe dahil olan hemşire İrem Kahraman’la ilgili haberler dikkat çekmişti.

 

MEDYADA YER ALMIŞTI

İrem Kahraman’la ilgili ulusal medyada yer alan haberler, “Afganistan’da mahsur kalan Bursalı hemşire İrem Kahraman Türkiye’ye döndü. Afganistan’da Taliban’ın ülkenin büyük bölümünü kontrol altına almasının ardından mahsur kaldığı bölgeden çıkarılmak için yardım bekleyen 20 yaşındaki hemşire İrem Kahraman, Türkiye’ye ayak bastı. Pakistan’dan kaldırılan uçakla İstanbul’a gelen İrem, kabus dolu saatler yaşadıklarını ancak Türk Askeri, bakanlık yetkilileri ve Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’in devreye girmesiyle kurtarıldığını, çok mutlu olduğunu dile getirdi” şeklinde yer almıştı.

 

SAÇ EKİMİ UYGULAMASI

Saç ekimi hastane bünyesinde FUE yöntemiyle gerçekleştiriliyor. Steril ortamda saç ekimi FUE tekniği, safir elmas uç ile kanal açılarak yapılırken, ücretsiz saç analizi, Maximum Greft, PRP desteği ve işlem sonrası bakım gerçekleştiriliyor. Ücretsiz saç analizi için 0 318 212 50 00 numaralı sabit hat aranarak 1 tuşuna basın randevu alınabiliyor. Ayrıca, 0 544 771 85 71 ve 0535 620 71 06 hatlarından da Whatssap, İnstagram ve Telegram uygulamalarından bilgi alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.