Yaşam Hastanesi Spastik, Hemipleji, Parkinson, MS, Lenf Ödem, Doğumsal Omuz Seviyesindeki Sinir Yaralanmaları türündeki sağlık sorunlarına ücretsiz tedavi ve servis hizmeti veriyor

 

Yaşam’dan Fizik Tedavi’de büyük imkan!!!! 

Spastik ve Felçli, Parkinson, MS, Lenf Ödem hastaları ücretsiz tedavi olabiliyor

 

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi yenilikleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yaşam Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği  Spastik, Hemipleji, Parkinson, MS, Lenf Ödem, Doğumsal Omuz Seviyesindeki Sinir Yaralanmaları türündeki sağlık sorunlarına ücretsiz tedavi ve servis hizmeti vermeye başladı.

 

FİZİK TEDAVİ UYGULAMASI

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği yeni uygulamaları ile dikkat çekiyor. Fizik Tedavi Polikliniği Spastik ve Hemipleji (Felçli) hastalara ücretsiz tedavi uyguluyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Özlem Latife Yılmaz hekimliğinde uygulamalarına devam eden Yaşam Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tüm uygulamalar uzman fizik tedavi teknikerleri ve fizyoterapistler eşliğinde gerçekleştiriliyor.

 

NELER YAPILABİLİYOR?

Yapılan uygulamalar ve çalışmalar konusunda bilgi veren Uzm. Dr. Özlem Latife Yılmaz, “Biz burada bel fıtığı, boyun fıtığı, el, ayak ve diz ağrıları, eklem ağrıları, eklem kireçlenmeleri, sinir sıkışması gibi sağlık sorunlarına yönelik uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz ve uygulama yöntemlerimiz sonuca ulaşmak bakımından gayet iyi. Zaten tedavi sonrası olumlu geri dönüşler de bunu gösteriyor” dedi.

 

ÜCRETSİZ UYGULAMALAR

Spastik ve Hemipleji (Felçli) hastalara yönelik uygulama konusunda da bilgiler veren Uzm. Dr. Yılmaz, “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde Spastik ve Hemipleji, ayrıca Parkinson, MS, doğumsal omuz seviyesindeki sinir yaralanmaları, lenf ödem türü sağlık sorunlarına ücretsiz tedavi ve servis hizmeti sunuyoruz. Bunun Kırıkkale’deki hastalar için iyi bir imkan ve avantaj olacağını düşünüyoruz. Tedavi için hastalarımızı bekliyoruz” dedi.

 

ÖZEL UYGULAMALAR VAR

Bazı özel uygulamalar konusunda da bilgiler veren Uzm. Dr. Yılmaz, “Yaşam Hastanesi’nde fizik tedavi uygulamalarının yanı sıra özel bazı uygulamalarımız da var. Örneğin Akupunktur uygulaması, Kinezyo Terapi (Bantla Tedavi) uygulaması, Ozon Terapisi, Kuru İğneleme uygulamaları da yapıyoruz. Bunlar Kırıkkale için özel uygulamalardır. Hastalarımızın bu uygulamalardan da yararlanmalarını öneriyoruz” dedi.