Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Acil Servis

 • Acil servis, 24 saat, acil tıp konusunda deneyimli doktorlarımız sizlere hizmet veriyor.

 • Kısa süreli müşahedeleriniz, yoğun bakım ön hazırlığınız, travma ve genel yaralanmalar gibi tüm acil müdahalelerinizi başarıyla uyguluyoruz.  Çünkü  tecrübeli kadro ve gerekli teknik donanım hastanemiz acil servisinde mevcut.

 • 24 saat boyunca laboratuvar, görüntüleme, yoğun bakım, yatarak tedavi, cerrahi ve doğum hizmetlerimiz devam ediyor.

 • Her branşımızdan en az bir hekimimiz icapçı hekim olarak hazır bekliyor. Bu nedenle 24 saat boyunca uzman hekimlerimize, ihtiyaç duyulması durumunda ulaşmanız mümkün oluyor.   

Acil servisimizde en çok rastladığımız hastalıklar

 • Kaza sonucu oluşan yaralanmalar veya travmalar
 • Solunum sıkıntısı
 • Kalp krizi veya çarpıntı
 • Yüksek ateş
 • Şiddetli kusma veya ishal
 • Ağrıyan veya şişen bir beze
 • Güçsüzlük veya konuşma güçlüğü
 • Kafa yaralanmaları
 • İdrar yolu enfeksiyonları veya idrar retansiyonu

Bunlar sadece birkaç örnek. ve acil servisimizde diğer ciddi sağlık sorunlarında da 24 saat esasıyla yanınızdayız. 

Bir kaç önemli acil servis bilgisi

Acil servisimizde, her müracaat eden hastamıza hizmet veriyoruz. Ama unutmayın ki acil servisler tedavi üniteleri değil! Sadece acil sağlık sorunlarınızda müdahale etmek için kuruluyorlar. Sizin hayati fonksiyonlarınızı stabil tutabilmek, uzman hekimin müdahalesine kadar acil sağlık hizmeti vermek için oradalar. Her ne sağlık sorununuz olursa oldun tedavisi için uzman hekimlere başvurmalısınız.

Sevkleri 122 komuta merkezi tarafından sağlanan hastalarımızın acil durumları sona erene kadar, tedavilerinden hiç bir fark ücreti almıyoruz. 

Yoğun bakım servisimiz 24 saat boyunca açık ve hasta kabul ediyoruz. Kırıkkale Özel yaşam Hastanesi Acil servis gerekli durumlarda hastalarımızın yoğun bakım yatışlarını yapıyorlar. Ve derhal ilgili uzman hekimimiz hastanemize ulaşarak tedavinize başlıyor. İlgili bağlantı :Yetişkin yoğun bakım

Hastanemizde 24 saat tecrübeli ebelerimiz hizmete devam ediyorlar. Acil servisimize başvuran gebelerimizin ilk muayenelerini nöbetçi acil servis hekimimiz yapıyor. Daha sonra, hazır durumda bekleyen ebelerimiz gerekli görülen gebelerimizi takip ediyorlar. Ve nihayetinde gerekli ise Kadın doğum uzmanınız kısa zamanda hastaneye ulaşıyor. 24 saat boyunca doğum dahil olmak üzere tüm cerrahi tedavilerinizi yapabiliyoruz.

Çocuk acil servisi, mevzuat gereği kuramadığımız bir birim. Çocuklarımızın muayene ve acil tedavilerini acil servis nöbetçi doktorumuz yapıyor. Sonrasında, gerekli durumlarda Uzman çocuk doktorumuzu hastaneye davet ediyor. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi çocuk doktorları her gün sırayla icapçı doktor olarak kalıyorlar. Haliyle, gerekli durumlarda hastanemiz çocuk doktorlarına ulaşmak mümkün oluyor. 

Özel Yaşam Hastanesi acil doktorları ve acil servis çalışanlarımız 24 saat boyunca hizmet vermeye devam ediyorlar. 

Hastanemizde iletişime çok önem veriyoruz. Özel yaşam hastanesi acil telefonu olarak ayrı bir telefon numarası yok. Ancak, yakında kuracağımız otomatik santral hizmetiyle acil servisimize çok daha hızlı ulaşmanız mümkün olacak.

Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale Acil Muayene Ücreti

Bize en çok sorduğunuz sorulardan biri. Şöyle açıklayalım. Sgk ve Sağlık Bakanlığımız mevzuatına göre acil servis muayene ücretini belirliyoruz. 

Acil Servis Triyaj 

Hastalarımızın sağlık durumlarının hayati risklerine göre sıralandığı liste. Sarı alan, kırmızı alan ve yeşil alan olarak mevzuatla belirleniyor. Sarı ve kırmızı alan triyajına sahip hastalarımızdan mevzuat gereği hiç bir fark ücreti almıyoruz. Sadece yeşil alan muayeneleri ve tedavileri için fark ücreti ödüyorsunuz.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?