Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Elipse Yutulabilir Mide Balonu, Obezite tedavinizde, kolay uygulayabilmemizle öne çıkan bir tedavi. Çünkü anestezi almıyorsunuz ve yatışınız gerekmiyor: yanı sıra bu işlem ikinci bir işlem görmenize gerek bırakmıyor. 

Nedir?

Elips yutulabilen mide balonu, mide hacminizi azaltmaya yarayan bir tedavi yöntemi. Balonu, midenize yerleştirdikten sonra su ile dolduruyoruz ve mide hacminizi azaltıyoruz. Bu sayede, daha az yiyor, daha uzun süre tok kalıyorsunuz.

Nasıl Yutuluyor

Aslında çok basit bir işlem, Kapsül formunda sıkıştırılmış bir tasarıma sahip olan balonu, bol su ile birlikte, hekimimiz kontrolünde yutuyorsunuz. Kapsülün ucunda bir bağlantı aparatı bulunuyor ve bununla balonunuzu şişiriyoruz. Balonun midenize doğru yere konumlandığını tespit etmek için röntgen çekerek de doğrulama yapıyoruz.

Elipse yutulabilen mide balonu avantajları

Obezite tedavinizde son yıllarda popüler hale gelen bu yöntem sayesinde, mide hacminizi küçültüyoruz. Bu sayede açlık hissinizin azalmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda, daha az yemek yiyorsunuz ve kilo vermeye başlıyorsunuz.

Avantajlarından bazıları ise;

  1. Yüksek etkili: Obezite tedavinizde oldukça yüksek bir etkiye sahip. Bu yöntem sayesinde, sadece birkaç ay içinde ciddi kilo verebiliyorsunuz
  2. Nonsi̇ki̇ri̇kli: Cerrahi müdahale gerektirmiyor. Bu nedenle, sizin için daha az riskli ve daha az invaziv bir seçenek.
  3. Geçi̇ċi̇: Midenize yerleştirildikten sonra ortalama 6 ay boyunca kalıyor. Bu süre zarfında kilo veriyorsunuz. Daha sonra, mide balonu doğal olarak vücudunuz tarafından atılıyor.
  4. Uygun fiyat: Cerrahi müdahalenizi gerektirmeyen bir yöntem olduğu için daha uygun bir fiyata sahip olabiliyorsunuz

Ancak, hepimiz için uygun bir seçenek olmadığını unutmayın. Sağlık durumumuz, kilo durumumuz ve yaşımız gibi faktörleri değerlendiriyoruz. Kısacası doktorumuzla ücretsiz olarak yapacağımız görüşmeyle işlemimize karar veriyoruz.

Elipse yutulabilen mide balonu Fiyatları

Elipse mide balonu da denilen bu uygulamanın fiyatları ithalatçı firma tarafından belirlenmekte. Bu sebeple uygulandığı bütün merkezlerde fiyatının aynı olmasını bekliyoruz. Açıkçası Özel Yaşam Hastanesi olarak Elipse mide balonunda yine de bazı avantajlar sunuyoruz. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için LİNKİ tıklamanız yeterli.

Elipse yutulabilen mide balonu zararları

Açıkçası, bu işlemin  küçük de olsa bazı zararları ya da riskleri bulunmakta. Yani “yutulabilen mide balonu yaptıranların yorumları” ve “yutulabilir mide balonu kadınlar kulübü” gibi mecralarda da görebiliyoruz.

  1. Alerjik reaksiyonlar: Yutulabilen mide balonları, poliüretan malzemeden üretiliyor ve bazılarımızda alerjik reaksiyonlara neden olabiliyor. Bu reaksiyonlar genellikle yanık, kaşıntı, kızarıklık ve şişme gibi belirtilerle kendini gösteriyor
  2. Mide ve bağırsak tıkanması: Yutulabilen mide balonları, mide ve bağırsaklarımızda tıkanmalara neden olabiliyor. Bu durumda, balonunuzu geri çıkartıyoruz.
  3. Mide rahatsızlıkları: Yutulabilir mide balonları, mide rahatsızlıklarınıza neden olabiliyor. Bu rahatsızlıklar arasında karın ağrısı, bulantı, kusma, ishal gibi belirtiler var

Sonuç olarak Elipse mide balonu, yutabildiğiniz bir cihaz ve midenizin içerisinde konumlandırıyoruz. Bu balon, midenizin doldurulmasını sağlıyor ve böylece açlık hissinizi azaltıyor. Bu sayede, kilo vermenize yardımcı oluyor. Elipse mide balonu, 2022 yılında fiyat olarak oldukça uygun bir seçenek. ve Yutulabilen mide balonu yorumları da olumlu. Kısacası, Elipse yutulabilir mide balonu, kilo verme amaçlı kullanabileceğiniz bir seçenek olsa da, doktor kontrolü ve rehberliği altında kullanmanız gerekiyor.

Alternatif Yöntem : 6 aylık mide balonu

Kırşehir Yutulabilir Mide Balonu

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir yutulabilen mide balonu tedavisinde Kırşehir iline de hizmet veriyoruz. Kısacası kilo probleminizi, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yani, danışanımızın gerekli tüm muayene ve tetkiklerini bir günde yapıyoruz. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Yozgat Yutulabilir Mide Balonu

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Yozgat yutulabilen mide balonu tedavisinde Yozgat iline de hizmet veriyoruz. Kısacası kilo probleminizi, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yani, danışanımızın gerekli tüm muayene ve tetkiklerini bir günde yapıyoruz. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Elmadağ Yutulabilir Mide Balonu

Elmadağ – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Elmadağ yutulabilen mide balonu tedavisinde Elmadağ iline de hizmet veriyoruz. Kısacası kilo probleminizi, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yani, danışanımızın gerekli tüm muayene ve tetkiklerini bir günde yapıyoruz. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Ankara Yutulabilir Mide Balonu

Ankara – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Ankara yutulabilen mide balonu tedavisinde Ankara iline de hizmet veriyoruz. Kısacası kilo probleminizi, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yani, danışanımızın gerekli tüm muayene ve tetkiklerini bir günde yapıyoruz. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz. Ankara yutulabilen mide balonu fiyatlarından her zaman daha hesaplı hizmet veriyoruz. Bunun yanında Anakara mide botoksu fiyatları ve  Ankara tüp mide fiyatları konularında da hastanemiz her zaman daha avantajlı fiyatlarla hizmet veriyor.

Sulakyurt Yutulabilir Mide Balonu

Sulakyurt – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Sulakyurt yutulabilen mide balonu tedavisinde Sulakyurt iline de hizmet veriyoruz. Kısacası kilo probleminizi, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yani, danışanımızın gerekli tüm muayene ve tetkiklerini bir günde yapıyoruz. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz. Ankara yutulabilir mide balonu fiyatlarından her zaman daha hesaplı hizmet veriyoruz. Bunun yanında Anakara mide botoksu fiyatları ve  Ankara tüp mide fiyatları konularında da hastanemiz her zaman daha avantajlı fiyatlarla hizmet veriyor.

Kaman Yutulabilir Mide Balonu

Kaman – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kaman yutulabilen mide balonu tedavisinde Kaman iline de hizmet veriyoruz. Kısacası kilo probleminizi, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yani, danışanımızın gerekli tüm muayene ve tetkiklerini bir günde yapıyoruz. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz. Ankara yutulabilir mide balonu fiyatlarından her zaman daha hesaplı hizmet veriyoruz. Bunun yanında Ankara mide botoksu fiyatları ve  Ankara tüp mide fiyatları konularında da hastanemiz her zaman daha avantajlı fiyatlarla hizmet veriyor.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?