Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi

İlk Olarak Hastaneniz hakkında kurulma ve gelişme bilgisi verelim. 2005 yılında tıp merkezi olarak kuruldu. 2015 den beri de 75 yataklı özel hastane olarak hizmet veriyoruz. Yani Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi toplamda 19 yıldır sağlık hizmeti veren bir kuruluş.

Ek olarak 200 den fazla çalışan, 32 hekim kadrosuyla hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun yanında Kırıkkale dışında şubesi bulunmayan bir hastaneyiz. Başka Yaşam Hastaneleri ile sadece isim benzerliği var.

Ayrıca Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale sahibi Ömer Akçelik, kendisi Kırıkkale’li bir iş insanı. Kırıkkale Ticaret Odası Meclis Başkanlığı görevini de sürdürmekte.

Aynı zamanda Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Doktorlarının 27 sı Uzman, 5 ü pratisyen. Yani Hekim kadromuz mesleki başarıyı yakalamış, bölgesinde ismi duyulmuş, branşında başarılı işlere imza atmış, kıymetli doktorlardan kurulu. Aynı şekilde her bir uzman hekimi bin bir zorlukla hastanemize transfer ettik. Her şeyden önce  son teknoloji tıbbi cihazlarla, profesyonel sağlık çalışanları ve kaliteli tıbbi malzeme ile desteklenmekte olan hekimler. Bu sebeple Hastane politikası kaliteden, hele ki tıbbi malzeme konusunda kaliteden asla taviz vermemek üzerine.

Bununla beraber hastanemiz hakkında diğer merak edilenler:

Yaşam Hastanesi Kırıkkale Doktorları

Kırıkkale Yaşam Hastanesinde hangi bölümler var

Özetle

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. Bayram IŞIK (Kırıkkale Yaşam Hastanesi Başhekim)

Op. Dr. Mehmet Öncel

Op. Dr. Abdullah Çime

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

Op. Dr. Abdulkadir Yanartaş

Op. Dr. Gülsüm Yıldız Serbest

Op. Dr. Berk Uygur

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Çocuk Doktorları

Uz. Dr. Ahmet Salih Yazar

Uz. Dr. Gülşah Ağırtaş

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Dahiliye Doktorları

Uz. Dr. Tuncer Mavuş

Uz. Dr. Bülent Yıldız ( Başhekim Yrd.)

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Uz. Dr. Sefa Ünal

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Üroloji Doktorları

Op. Dr. Eser Helvacı

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Göz Doktorları

Yrd. Doç. Dr. Reyhan Oğurel

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Nöroloji Doktorları

Uz. Dr. Ayşe Yıldız

Kırıkkale Yaşam Hastanesi KBB Doktorları

Doç Dr. Ercan Akbay

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Radyoloji Doktorları

Uz. Dr. Cihan Kutluca

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Psikiyatri Doktorları

Uz. Dr. Süleyman Oflu

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Ortopedi Doktorları

Op. Dr. Ali Tepe

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Beyin Cerrahi Doktorları

Op. Dr. Ulaş Öztürk

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Fizik Tedavi Doktorları

Uz. Dr. Özlem Latife Yılmaz

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Göğüs Doktorları

Uz. Dr. Ali Özkurt

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Anestezi Doktorları

Uz. Dr. Burak Aktan

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Diş Hekimleri

Dt. Muhammed Emre Cengiz

Dt. Tuğba Cengiz

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Cildiye Doktorları

Uz. Dr. Mine Kaya

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Enfeksiyon Doktorları

Uz. Dr. Fatih Bektaşoğlu

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Acil Servis Doktorları

Yaşar Peker

Çiğdem Karael

Burak Deligöz

Ayfer Başaran

Kırıkkale Yaşam Hastanesi Plastik Cerrahi Doktorları

Plastik Cerrahi, hastanemiz kısa vade yatırım planları içerisinde bulunmakta

Bunun Yanı sıra en çok sorduğunuz sorulardan birkaçını cevaplayalım

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi adres

Bunun yanı sıra Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi adresi Ovacık Mahallesi Alparslan Türkeş blv. No:122. Ayrıca İnternet sitemizde Kırıkkale Yaşam Hastanesi iletişim sayfamızda konum bilgisi bulunuyor.

İkincisi, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi yol tarifi : Kırıkkale şehir merkezine girerken yol üçe ayrılıyor, siz ortadaki yola girdiğinizde direkt Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi ne ulaşırsınız

Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale  test sonucu

Kısacası Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi laboratuvar tahlillerinizin sonuçlarına buradan online ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Şikâyet

Öncelikle, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi yıllık ortalama 100.000 kişiye hizmet veren, donanımlı ve büyük bir hastane. Bu sebeple, Bu büyüklükte hizmet verilen bir yerde sorun yaşayan insanların olması tahmin edilebilir ve normaldir.

Yanı sıra, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayet birimi, hasta hakları birimi, Özel Yaşam Hastanesi başhekimlik, Yaşam Hastanesi Kırıkkale hastane müdürü, Yaşam Hastanesi genel koordinatörü oluşabilecek şikayetlerinizi dinlemek, çözümler bulmak konusunda son derece ilgili, donanımlı yöneticiler.

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi İdari Birimler

Örneğin

Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale başhekimi Dr. Bayram Işık

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Hastane Müdürü Özlem Çelebi

Yaşam Hastanesi Kırıkkale Genel Koordinatörü Volkan Ertunç

Hastane girişinde bulunan ofislerinde direkt müracaatlarla, yazılı başvurularla, dijital yollardan yapılan şikayet başvurularıyla bizzat ilgileniyor..

İnternet sitemiz üzerinde bulunan bağlantıyı tıklayarak öneri/şikayet/istek lerinizi direkt yöneticilerimize iletebiliyorsunuz. Her mesajın önemsendiği, ilgilenildiği ve size sonuç hakkında bilgi verileceği konusunda en ufak tereddüttünüz olmasın. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayet için bu linki kullanmanız bizi mutlu edecek.

Mail Adresimiz

Öncelikle Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi resmi mail adresi  [email protected]. Örneğin bu adrese mail ile yapacağınız her türlü Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayet, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi iş başvurusu gibi  Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi ile ilgili her hangi bir konuda direk yöneticilerimize ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca hastane içerisinde oluşturulacak olan Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayet, öneri, istek kutusuna da bu konularda başvuru yapabilirsiniz

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi yorumlar

Öncelikle Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi yorumları bizim için önemli, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayetleri, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi yorumları dikkatle takip ediyoruz. Bu bize gelişmek, hizmet kalitesini yükseltmek, hangi konularda yatırım yapmamız gerekliğiyle ilgili fikir vermek açısından çok yardımcı oluyor.

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi yorumlar Google yorumları

İlk olarak baktığımızda 5 yıl içinde hizmet verdiğimiz yüzbinlerce insandan 194 kişinin bize olumlu ya da olumsuz yorum yaptığını, Bunların içinde teşekkür eden, memnuniyetini bildiren birçok insanın yanında bizi eleştiren, memnuniyetsizliğini bildiren de insanların olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla bu insanlara da, fikirlerine de saygı duyuyoruz, önemsiyoruz, gelişmek için kılavuz olarak görüyoruz.

Bunun yanı sıra Çoğu Olumsuz yorum hastaneye telefon ile ulaşamamakla ilgili, haklı yorumlardı. Dikkate alıp birçok yeni iletişim kanalı açmamızda bizi motive etti, gelişmemize yardımcı oldu.

Ancak İçerisinde hakaret, iftira, karalama olanlar da var tabii. Hastanemize hayatında hiç gelmeyip de Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Google yorumlardan olumsuz yazanları da gördük. Onlara söyleyecek pek bir şeyimiz yok.

Bizim için samimi, yapıcı, aldığı hizmetin daha kaliteli olmasını talep eden haklı hastalarımızın söyledikleri kıymetli. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Şikâyetiniz, yorumunuz eğer yapıcı ise, biz ilgilenip çözümler ürettiğimizde, ya da olumsuz yorumunuza sebep olan sorun giderildiğinde yorumunuzu kaldırmanız, güncellemeniz bizi mutlu eder.

Aldığı hizmetten memnun, hastalığına şifa bulmuş binlerce hastamızdan çok azı bizi yorum yaparak değerlendirse de bire bir görüşmelerimizden verilen hizmetin kalitesini, Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi doktor kadrosunun başarısını kendilerinden duymak mutluluk verici.

Özel Yaşam Hastane Kırıkkale Şikayet

İnsanlar hastanemiz hakkında şikayet etmek için daha istekli, memnuniyet bildirmek için aynı istekle zaman ayırmıyorlar. Bu durum, insan yapısında normal bir durum. Keşke onlar da bizi değerlendirmek için zaman ayırsalar diyoruz sadece.

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayetvar.com isimli sitede de ufak tefek birkaç şikayet var. Cevaplayıp çözüm önerdiğimiz sadece bir hastamız tarafımıza ulaştı, sorunu çözüldü ve şikayetini geri aldı. Kalan şikayet sahipleri her ne yaptıysak çözüm için tarafımıza ulaşmıyorlar. Niye acaba?

Sonuç olarak, her ne yolla olursa olsun tarafımıza ulaşan her türlü şikayet, yorum, öneri dikkatlice incelenip ne gerekiyorsa yapılıyor. Lütfen hastanemiz hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Kırıkkale Yaşam Hastanesi muayene ücretleri

Google da hastanemiz hakkında en çok yapılan arama konuları bunlar. Cevaplarını sitemizde yayınlamayı çok isterdik, takdir edersiniz ki ülkenin değişken ortamında bu pek mümkün değil. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi iletişim kanallarımızdan Kırıkkale Yaşam Hastanesi muayene ücretleri, Kırıkkale Yaşam Hastanesi mr ücreti, Kırıkkale Yaşam Hastanesi doğum ücreti gibi konularda danışmanlarımız sizleri bilgilendirirler.

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi ilk günden bu yana sizden aldığı güçle, size hizmet veren, donanımlı, her geçen gün güçlenip gelişen bir hastane.

Hizmetimizin kalitesi daha da gelişsin diye büyük bir aşkla çalışmaya devam ediyoruz.

Sağlıkla kalın

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi

Sizin Hastaneniz

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?