Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Hastanemiz, 2005 yılında, şehir merkezinde, tamamı Kırıkkale’li doktor ve işadamlarının finansmanıyla cerrahi tıp merkezi olarak kuruldu.

Aynı adreste 10 yıl halkımıza hizmet verdikten sonra; taleplere tam olarak karşılık verebilmek için şu an ki hizmet binamız satın alındı ve 2 yıllık hummalı bir çabanın sonucunda Şubat 2017 de Özel Hastane olarak hizmet vermeye başladık.

Hastane olarak hizmet vermeye başladıktan sonra hastalarımızın talepleri, ilimizde tek özel hastane olmanın bize yüklediği sorumluluğun bilinci ve günümüz tıp sektöründeki gelişimlerin sonuçları neticesinde yatırımlarımıza, hizmet kalitesini yükseltme çalışmalarına devam ettik. Hem kadromuzu hem de tıbbi cihaz yatırımlarımızı artırdık. İlk yılımız, hizmet devam ederken daha iyisi için de çalışmakla geçti.

Hastane olarak hizmet vermeye başladığımız tarihten bu güne kadar neler yapıldı?

İlk önce kadromuzu genişlettik;

Aramıza, eksikliği hissedilen 2. Çocuk hastalıkları uzmanı, 3. kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ki bu şekilde halkımızdan gelen bayan kadın doğum hastalıkları uzmanı talebi karşılandı ve şehrimizde ilk defa özel sektörde beyin, sinir ve omurga cerrahisi uzmanı hastanemiz tarafından şehrimize kazandırılmış oldu.

Daha sonra yoğun bakım birimimizin kuruluşu ve açılışı tamamlandı.

7 adet cerrahi, 4 adet koroner, 4 adet dahili ve 4 adet yeni doğan yoğun bakım yatağı ( kuvöz ) olmak üzere toplam 19 yoğun bakım yatağı şehrimize kazandırıldı.

Güzellik ve bakım merkezi kuruldu;

Alanında uzman hekimimiz gözetiminde, son derece yüksek kalitede cihazlarla ve uzman yardımcı personelle donattığımız güzellik ve bakım merkezimizin hastaneden izole bir mekanda ve ayrı bir girişle hastalarımızın mahremiyetinin korunması sağlandı.

Radyoloji ünitesi yenilendi;

Mevcut görüntüleme cihazlarımıza büyük bir yatırım yapılarak günümüz teknolojisinin gerektirdiği ve Kırıkkale halkına yakışır MR, BT, Ultrason cihazları eklendi. Şu anda radyoloji ünitemizde üstün kalitede görüntüleme ve tanılama işlemleri başarıyla yapılabilmekte.

Kadın doğum polikliniklerinin ultrason cihazları yenilendi;

Hastalarımızdan gelen talep doğrultusunda 3 hekimimizin de ultrason cihazları son sistem yeni cihazlarla değiştirildi, bu sayede kadın hastalıkları ve doğum polikliniğimizde 4 boyutlu ultrason dahil bebek heyecanı yaşayan hastalarımızın talepleri karşılanmış oldu.

Dijital damar bulma cihazı alındı;

Özellikle bebek hastalarımızın aileleri tarafından talep edilen, kızıl ötesi ışınlarla damarlı görünür hale getiren cihaz hastalarımızın hizmetine sunuldu.

İnternet sitemiz yenilendi;

Hastalarımızın hastanemiz hakkında bilgiye kolayca ulaşabilecekleri, online randevu alıp, tahlil sonuçlarını görüntüleyebileceği internet sitemizin kurulumu tamamlandı. Güncelleme işlemleri devam etmekte.

Özel sigorta şirketleriyle anlaşmalar tamamlandı;

SGK nın yanı sıra özel sigorta şirketleriyle tamamlayıcı sağlık ve özel sağlık sigortala anlaşmaları yapıldı ve hastane içinde özel sigorta hasta kabul, takip birimi oluşturuldu.

Şu an hastanemiz 27 si hekim yaklaşık 200 personel, 19 u yoğun bakım yatağı olmak üzere 75 yatak kapasitesi ile 8000 m’2 kapalı alanda tanı ve tedavi hizmeti vermektedir.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?