iletişim

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi olarak iletişim çok önem verdiğimiz bir konu. Çünkü hastalarımızla bağımız güçlü olsun istiyoruz. Bu sebeple de bir çok iletişim kanalı ile sizlere hizmet veriyor. Ayrıca bu iletişim kanallarından iletişim kurmanız işlerinizi çok kolaylaştırıyor.

Şimdi bu iletişim kanallarımızı ve hangi amaçlar için hangilerini kullanmamız gerekiyor anlatalım.

İlk olarak,

Soru sormak bilgi almak için 

A- Mesai saatleri içinde (09:00- 17:00 Saatleri arasında)

0544 771 85 71 ve 0535 620 71 06

Numaralı whatsapp danışma hatlarımızdan sorularınızı iletirseniz danışman arkadaşlarımız çok kısa süre içerisinde yanıtlıyorlar. Örneğin İnstagram, facebook gibi sosyal medya hesaplarımızdan soru sormanız mümkün. Mesai saatleri içerisinde olsun ya da olmasın danışman arkadaşlarımız ilk fırsatta sorularınızı cevaplıyorlar.

Whatsapp

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi İnstagram 

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Facebook

B- Ayrıyeten, Google hesabımızdan soru sor linkini tıklayarak danışman arkadaşlarımıza ulaşmanız mümkün.

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi telefon numarası

Aslında 3182125000 numaralı sabit hattımız sadece resmi kurumlar ve firmalarla iletişim için kullandığımız numaramız. Bir santral görevlimiz var. Bu sebeple soru sormak, bilgi almak ya da randevu almak için bu numarayı aramanız yüklenmelere dolayısıyla da uzun süre beklemenize sebep oluyor. Yani Bilgi almak, soru sormak için bu numarayı kullanmayın. Bunun yerine yukarıda bahsettiğimiz numaraları kullanmanız çok daha hızlı şekilde bilgi almanızı sağlayacak. Ayrıca Kırıkkale Özel Hastane Randevu sistemlerini de anlattığımız şekilde kullanırsanız beklemeden kısa sürede taleplerinizi karşılamış oluyoruz.

 

Saygılarımızla

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi

Sizin Hastaneniz

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Adres ve ulaşım 

[/col] [/row] [/section]

Sosyal Medyada Paylaş