Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Migren Botoksu

Kısacası kaslarınız ile ağrınızı ileten sinirleriniz arasındaki ilişkiyi botoks ile kesme mantığına dayanıyor. Bu sayede pratik, uzun zaman kalıcı, etkili bir tedavi seçeneği sunuyoruz. Uz. Dr. Mine Kaya tarafından uygulanan migren botoksu ile migren ataklarınız en aza indirebiliyoruz. Hatta atakları tamamen kesilen hastalarımız da var.

Migren Botoksunun Avantajları

  1. Ağrınızın azalması, tamamen geçmesi
  2. Düzenli migren ataklarının önlenmesi
  3. Baş ağrınızın  sıklığının ve şiddetinin azalması, tamamen sona ermesi
  4. İlaç ihtiyacınızın azalması
  5. Tedavinizin uzun süreli etkisi

Migren

Sürekli tekrarlayan ve ağrılı baş ağrımız. Baş ağrısı genellikle başımızın bir tarafında yoğunlaşıyor ve sıklıkla gözlerimizin, burnumuzun veya ağzımızın bir tarafıyla birlikte geliyor. Genellikle 2-72 saat sürebiliyor ve belirtileri arasında bulantı, kusma, fotofobi ve işitme bozukluklarımız da bulunabiliyor. Migren atağı yaşayan bilir, gerçek manada hayatı karartan bir hastalık. Bizi karanlık bir odaya mahkum ediyor ve yaşama hevesimizi elimizden alıyor.

Migren nedeni tam olarak bilinmeyen bir hastalık, ancak genetik faktörler, hormonal değişikliklerimiz, beslenme, uyku düzeni bozukluklarımız. Yanı sıra stres veya çevresel faktörler gibi pek çok faktör rol oynayabiliyor. Tedavisini ise ağrı kesici ilaçlar, antidepresanlar, triptanlar ve non-steroidal anti-enflamatuar ilaçlar gibi birçok farklı yöntemlerle yapıyoruz. Açıkçası bu saydığımız tedaviler her zaman işe yaramıyor. İşte bu durumda imdadımıza yetişen, çok etkili bir tedavi

Nasıl uyguluyoruz

Botoksu, migren ağrılarınız için en çok frontal (üst baş), temporal (yan) ve oksipital (arka baş) bölgelerinize uyguluyoruz. Ayrıca, boyun ve omuzlarınızdaki kaslarınız da migren ağrılarına neden olabileceğinden bu bölgelere de uygulama yapabiliyoruz

Yanı sıra tedavinizi, özel botoks enjeksiyonlarıyla yapıyoruz ve kısa bir işlem. Bu sayede canınız hemen hemen hiç yanmıyor. Son olarak genellikle birkaç hafta içinde etkisini gösteriyor.

Migren botoksu fiyat

Öncelikle klasik bir botoks uygulamasından çok da pahalı değil. Burada önemli olan profesyonel bir uzman tarafından yapılması. Uz. Dr. Mine Kaya dermatoloji uzmanı. Yanı sıra dolgu, botoks gibi kozmetik işlemlerinizde tecrübeli ve başarılı bir hekim

Bunların yanı sıra kullandığımız botoksun kalitesi çok önemli. Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale’de bütün botoks işlemlerinde Juvaderm, Dysport gibi Dünya’nın en iyi botoks markaları kullanılıyor. Bütün botoks ve diğer tıbbi malzemelerimiz yasal distribütörden temin edilmiş, kayıtlı botokslar. 

Kırşehir migren botoksu

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehirli hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Yozgat migren botoksu

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Yozgatlı hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Çankırı migren botoksu

Çankırı – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çankırı hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Elmadağ migren botoksu

Elmadağ – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Elmadağlı hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Ankara migren botoksu

Ankara  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehirli hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın. Bu sayede evinize aynı gün, kafanız rahatlamış şekilde dönüyorsunuz. Üstelik Anakara migren botoksu fiyatına kıyasla çok daha uygun fiyatlarıyla.

Amasya migren botoksu

Amasya – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Amasyalı hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Tokat migren botoksu

Tokat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Tokatlı hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Çorum migren botoks tedavisi

Çorum – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çorumlu hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Samsun migren botoksu

Samsun – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Samsunlu hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Kayseri migren botoks Tedavisi

Kayseri  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kayserili hemşerilerimizin geçmeyen migren ağrılarına da şifa olmaya çalışıyoruz. Migren ağrısından çok çektiyseniz lütfen bize ulaşın.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?