Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Kolonoskopi Kalın bağırsak ve rektumunuzun iç yüzünü incelemek için kullandığımız endoskopik bir yöntem. Bu yöntemi, kolonoskop adı verilen bir aletle uyguluyoruz.  Kırıkkale kolonoskopi tetkikinde hızımız ve kalitemiz ile öne çıkıyoruz.

Kolon kanserinin erken tanısında önemli bir rol oynuyor. Ayrıca, kalın bağırsağınızda kanama, sindirim problemleriniz, bağırsak adaları gibi belirtiler gözden kaçmamış oluyor. Bunun yanında, polip, divertikül ve inflamasyon gibi diğer hastalıklarınızın da tanısı koyabiliyoruz.

Sonuç olarak, Kalın bağırsak ve rektum hastalıklarınızın tanısında önemli bir yöntem. Ve kolon kanserinin erken tanısında önemli bir rol oynuyor. Ayrıca Kırıkkale gastroenteroloji doktorları arasında Op. Dr. Abdullah Çime’yi de sayabiliyoruz. Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale kolonoskopi fiyatı verilen hizmetin kalitesine oranla her zaman uygun. Bir taraftan da Ankara kolonoskopi fiyatından da her zaman daha uygun olmasına dikkat ediyoruz.

Kırıkkale Kolonoskopi ön hazırlığı nasıldır?

Yani İşlem öncesi yapmanız gerekenler. Kalın bağırsağınız içerisindeki materyallerin temizlenmesi ve daha net görüntü elde etmemiz amacıyla yapıyorsunuz. Ön hazırlık için genellikle diyet ve ilaçlar kullanıyoruz.

Diyet, işlem öncesi 2-3 gün boyunca sadece süt ürünleri, sebzeler ve meyve yeme kısıtlaması içeriyor. Ayrıca, kolonoskopi öncesi birkaç gün boyunca sadece sıvı tüketmenizi de isteyebiliyoruz. Ama bir yandan da bilmelisiniz ki bunların hepsini sağlıklı bir işlem geçirebilmeniz için yapıyoruz. Çünkü bağırsaklarınız iyi temizlenmezse ya işlemi yapamıyoruz ya da işlemden sonuç alamıyoruz. Bu da gereksiz yere, aynı konforsuz süreci tekrar yaşamanıza sebep oluyor. 

İlaçları ise, işleminiz öncesi bağırsağınızın temizlenmesi için kullanıyoruz. Bu ilaçlar, idrar söktürücüler, laxatifler veya klismalar olabilir. İşlem öncesi ilaçlarınızı nasıl kullanılacağınızı ve ne zaman alacağınızı, doktorumuz size özel olarak belirleniyor.

İşlemin ön hazırlığı önemli çünkü işleminiz sırasında net görüntü elde edebilmemiz için kalın bağırsağınızın temiz olması gerekiyor. Ayrıca, Diyet ve ilaçlar sayesinde kolonunuz içerisinde bulunan polip veya tümörleri daha net görülebiliyoruz.

İlgili bağlantı :Kırıkkale Özel yaşam Hastanesi Anestezi

Kırıkkale Kolonoskopi randevusu nasıl alınır?

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi tanısal tetkiklerde çok hızlı hizmet veren bir hastane. Bu işlem için de en hızlı hizmeti bizden alabiliyorsunuz. Çünkü kolon, kalın bağırsak hastalıkları çok hızlı ilerleyen, ölümcül olabilen hastalıklar. Açıkçası bu tür hastalıkların şüphesi dahi varsa randevu için aylarca beklememelisiniz. Siz beklerken hastalığınız ilerleyebiliyor ve tanı koyulduğunda geç kalmış olabiliyorsunuz.

Randevusunu almak için de hastanemize bizzat müracaat etmeniz gerekiyor. Çünkü kolonoskopi öncesi genellikle 3 gün sürecek bir hazırlık yapmanız gerekiyor. 

Kırşehir Kolonoskopi

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir kolonoskopi hizmeti de veriyoruz. Kırşehir kolonskopi fiyatı hastanemizde oldukça uygun. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Yozgat Kolonoskopi

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Yozgat kolonoskopi hizmeti de veriyoruz. Yozgat kolonskopi fiyatı hastanemizde oldukça uygun. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Çankırı Kolonoskopi

Çankırı – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çankırı kolonoskopi hizmeti de veriyoruz. Çankırı kolonskopi fiyatı hastanemizde oldukça uygun. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Elmadağ Kolonoskopi

Elmadağ – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Elmadağ’a da  hizmet veriyoruz. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Ankara Kolonoskopi

Ankara  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Ankara iline de hizmet veriyoruz.  Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın. Üstelik Ankara kolonoskopi ücreti ne kıyasla çok daha uygun fiyatla

Amasya Kolonoskopi

Amasya – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Amasya iline de hizmet veriyoruz Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Tokat Kolonoskopi

Tokat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Tokat iline de hizmet veriyoruz. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Çorum Kolonoskopi

Çorum – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çorum iline de hizmet veriyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Samsun Kolonoskopi

Samsun – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Samsun iline de hizmet veriyoruz. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Sulakyurt Kolonoskopi

Sulakyurt  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Sulakyurt ilçesine de hizmet veriyoruz. Kolon kanserinin tehlikeli ve öldürücü bir hastalık olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en küçük bir kolon kanseri belirtiniz varsa zaman kaybetmeden hastanemize ulaşın.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?