Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Kepçe kulak ameliyatı fiyat

Ameliyatın yapılacağı ülke, cerrah ve cerrahi merkezin konumu gibi faktörlere göre estetik ameliyat fiyatları değişiklik gösterir. Siz dilerseniz, Önceden (bağlantıyı tıklayarak) danışanlarımızla WhatsApp üzerinden ayrıntılı işlem ve fiyat bilgisi alabiliyorsunuz. Kepçe Kulak Estetiği için doğru adrestesiniz.

Ankara kepçe kulak ameliyatı fiyatı 20 – 35 bin lira arasında iken hastanemizde 2023 yılı için 16 Bin TL ye yapılmaktadır. Çünkü hastanemizde ofis kirası, ameliyathane kirası gibi fiyatı artıran extra masraflar yoktur.

 

Kepçe kulak nedir?

Yani otomikozis lobulus, bir doğuştan gelen anatomik anormallik ve kulaklarınızın dış görünüşünü etkiliyor. Kulaklarınızın normal yapısından daha küçük veya daha büyük olması sonucu oluşuyor. Bu durum, genellikle tek taraflı ve kulaklarınızın yapısını bozan bir görünüm oluşturuyor.

Kepçe kulak nasıl düzelir?

Ameliyatınız sırasında, hocamız kulaklarınızın doğal yapısına uygun bir şekle düzenliyor ve etkilenen dokuları çıkarıp ekleyerek görüntüyü düzeltiyor.

Ameliyatınız sonrası, kulaklarınızın iyileşme süreci birkaç hafta sürebilmekte. Hocamız, ameliyatınız sonrasında bandaj veya bir özel korse kullanmanızı öneriyor. Bu, kulaklarınızın yapısını koruyor ve iyileşme sürecinizi hızlandırıyor. Ameliyatınız sonrasında, size verilen talimatlara uymanız önemli.

Sonuç olarak, doğuştan gelen bu anormalliği başarıyla düzeltiyoruz.

Otoplasti ne demek?

Otoplastiyi kulak yapınızı değiştirme ameliyatı olarak tanımlayabiliriz. Bu ameliyat, kulakların doğuştan olması gereken yapısına daha yakın hale getirilmesi amacıyla yapılıyor. Otoplasti ameliyatı, çocuklarda en sık uygulanan plastik cerrahi ameliyatlarından biri, görüntü yanında psikolojik baskıyı azaltmasıyla da kepçe kulaklı çocukların işine yarıyor

Genellikle çocukların kulaklarının tamamen olgunlaştığı 8 yaşından sonra yapıyoruz. Ancak, bazı durumlarda daha erken yaşlarda da yapılabilir. Ameliyat, anestezi altında gerçekleştiriliyor ve genellikle birkaç saat sürüyor

Otoplasti ameliyatı, genellikle başarılı sonuçlar verir ve hastaların kulak yapısında anında görülebilir değişiklikler olur.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?