Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Doğumunuz sırasında ağrınızı azaltmak için uyguladığımız bir anestezi yöntemi. Bu yöntemi, vücudunuzun belirli bir bölgesinde ağrınızı bloke etmek için uyguluyoruz. Kısaca doğum süreciniz daha kolay ve rahat hale geliyor. Anne adayı için ağrısız ve konforlu doğum yapmaya olanak sağlıyor. Öyle ki epidural doğum için halk arasında prenses doğum tabiri kullanılıyor.

Doğum süreci, her kadın için fiziksel ve duygusal olarak zorlu bir deneyim. Ancak, günümüzde ağrısız ve acısız doğum seçeneği sunan birçok teknik ve yöntem bulunuyor. Bu teknikler ve yöntemler, doğum sürecinizi daha rahat ve konforlu hale getirmek için tasarlandı.

Ağrısız doğum için epidural anestezi en yaygın olarak kullandığımız yöntem. Bu tekniği, doğumunuz sırasında ağrılarınızın hafifletilmesi için spinal bölgenize uyguluyoruz.

Acısız doğum ise, doğumunuz boyunca ağrılarınızın tamamen ortadan kaldırılması. Kısacası genellikle sezaryen doğumunuzda kullandığımız spinal anestezi ve normal doğumunuzda uyguladığımız Epidural anestezi uygulamaları.

Her kadının doğum tercihi kendine özgü ve doğum sırasında istediği konfor seviyesine ulaşması için çeşitli seçeneklerimiz mevcut. Ağrısız ve acısız doğum konforu için, anestezi uzmanımızla konuşun ve en uygun seçeneği belirleyin.

Genellikle normal doğumda ağrıya dayanamayan veya doğum sürecinde daha fazla konfor isteyen anneler tarafından tercih ediliyor.

Doğumunuzun başından sonuna kadar anestezi uzmanımız sizinle beraber oluyor. Bu sayede doğumunuzun hiç bir anında ağrı ve acı hissetmiyorsunuz. Annenin rahat bir doğum deneyimi yaşamasına yardımcı oluyoruz.

Günümüzde pek çok donanımlı hastanede kullanılan bir yöntem. Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale konforlu doğum konusunda oldukça başarılı bir hastane. Bu yöntem hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için anestezi uzmanımızla yüz yüze görüşerek bilgi alabiliyorsunuz.

Epidural doğum avantajları

  1. Ağrısız doğum: Epidural anestezi, doğum ağrınızın tamamen yok edilmesini veya azaltılmasını sağlıyor
  2. Daha kontrollü doğum: Epidural anestezi sayesinde, doğum sırasında daha rahat ve kontrollü hissedersiniz ve daha az stresli bir doğum deneyimi yaşarsınız
  3. Daha az yorgunluk: Epidural anestezi sayesinde, doğum sırasında daha az yoruluyorsunuz ve bu sayede daha enerjik kalıyorsunuz. Bu da doğumunuz sonrası daha hızlı toparlanabileceğiniz anlamına geliyor
  4. Daha kısa doğum süresi: Epidural anestezi, doğum süresinizi de  kısaltıyor
  5. Daha az vaginal tear: Epidural anestezi, doğum sırasında meydana gelebilecek vaginal lacerasyonlarınızı azaltıyor
  6. Daha az keseler gerektiğinde: Epidural anestezi, doğum sırasında keselerinizin sayısını azaltıyor

Epidural doğum fiyatları

Aslında sanıldığı kadar pahalı bir hizmet değil. Normal doğum ücretinize ek olarak ödeyeceğiniz küçük bir farkla konforlu doğum yapmanız mümkün. Sağladığı avantajlar düşünüldüğünde fiyatı uygun bile sayılabiliyor.

Kırşehir Epidural Doğum

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Kırşehirli ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Yozgat Epidural Doğum

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Yozgat doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Yozgatlı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Çankırı Epidural Doğum

Çankırı – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çankırı doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Çankırılı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Elmadağ Epidural Doğum

Elmadağ – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Elmadağlı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Ankara Epidural Doğum

Ankara  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Ankara spinal doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Ankaralı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz. Prenses doğum yapmak istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi kadın doğum kliniklerimize bekleriz. Üstelik Anakara spinal doğum fiyatlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlarla.

Amasya Epidural Doğum

Amasya – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Amasya  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Amasyalı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Tokat Epidural Doğum

Tokat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Tokat  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Tokatlı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Çorum Epidural Doğum

Çorum – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çorum  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Çorumlu ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Sulakyurt Epidural Doğum

Sulakyurt – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Sulakyurt  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Sulakyurtlu ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Mamak Epidural Doğum

Mamak  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Mamak doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Mamaklı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?