Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Kırıkkale Mide Balonu

Op. Dr. Abdullah Çime önderliğinde harika sonuçlar elde ettiğimiz kilo verme işlemi. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi her işlemde olduğu gibi bu işlemde de hem fiyat hem kalitesi ile kilo vermek istiyorum diyenlerin yanında.

Çünkü hastanemizde sadece işleminize para ödüyorsunuz. Yani, doktor ofisine, ameliyathaneye ya da başka bir şeye para ödemeniz gerekmiyor. 

Sizleri önemsiyoruz, bu sebeple en kaliteli, DSO tarafından onaylanmış mide balonu kullanıyoruz.

Yanı sıra hocamızın tecrübesi, titiz çalışma prensibi de başarımızda etkili oluyor.

Ayrıca ücretsiz olarak sağladığımız diyetisyen desteğimiz yani doğru beslenme takibimiz ile yüksek oranda başarı sağlıyoruz. Üstelik tüm bunları oldukça makul bir mide balonu fiyatıyla yapıyoruz.

Bu sayede yüzlerce danışanımızın yeni bir hayata başlamalarına yardım etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kilo vermek, kilo vermek istiyorum demek hepimizin hakkı. Bu sebeple Kırıkkale Mide Balonu fiyatı hesaplı. Ayrıca güvenli ve konforlu. Ayrıca Tüp Mide ameliyatını da başarıyla uyguluyoruz

Kırıkkale Mide Balonu Fiyatı Kaç TL?

Kırıkkale Yaşam Hastanesi’nde 2023 Mide balonu fiyatı 25000  TL. Çünkü sadece işleminiz için ödeme yapıyorsunuz. Üstelik Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale Mide balonu fiyatı çıkartma ücreti, 6 ay boyunca diyetisyen desteği ve kalan her şey dahil.

Mide Balonu Nedir?

Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahaledir. Bu işlemi, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız mide balonu ciddi bir alternatif obezite tedavisi.

Hedefimiz açlık hissinizi azaltmak ve daha az yiyecekle uzun süre tok kalmanızı sağlamak

Uygulama, genellikle bir günün içinde yapılan bir  işlem. Sedasyon anestezi altında, mideye bir balon yerleştiriyoruz ve bu balonu mavi bir sıvıyla dolduruyoruz. BU sıvı özel üretilmiştir, hiçbir riski ve yan etkisi yoktur.

Mide Balonu Kilo Verdirir mi?

Evet, mide balonu kilo verdirir. Balon, mideye yerleştirildikten sonra kişi daha az yemek yemeye başlar ve bu da kilo vermesine yardımcı olur. Ancak, mide balonu sadece bir araçtır. Kişinin kilo vermesi için sağlıklı bir diyet ve egzersiz rutini takip etmesi gereklidir.

Mide balonu şartları nelerdir?

Öncelikle obezite sınırının üzerinde VKİ değeriniz olması gerekiyor. Bizim açımızdan bu değerin 30 un üzerinde olması gerekiyor.

İkinci olarak işleminizi gerçekleştirmemize engel bir sağlık sorununuzun bulunmaması gerekiyor. Kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, Daha önce geçirdiğiniz bir mide ameliyatı gibi durumlarda uygulamamayı tercih ediyoruz.

Ayrıca işlem için boş bir mideye ihtiyacımız var. Yani en az sekiz saat yemek yememeniz ve su dahi içmemiş olmanız gerekiyor.

Daha ayrıntılı bilgi için şahsen müracaat ederek ücretsiz muayene olabilir ya da danışmanlarımıza direkt whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

En iyi mide balonu takan hastane hangisi?

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi, bunu gönül rahatlığıyla söylüyoruz. Yanı sıra Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde mide balonu taktıran danışmanlarımız da bunu söylüyor. Çünkü ;

  1. Çok tecrübeli bir genel cerrahi uzmanı tarafından takılıyor
  2. Eksizsiz donanımda bir hastanede güven içinde takılıyor
  3. En kaliteli mide balonu takılıyor
  4. Altı ay boyunca ücretsiz diyetisyen desteği sağlanıyor
  5. Ve en önemlisi bütün bu hizmeti, 6 ay sonra mide balonu çıkartma ücreti ödemeden toplam 16 Bin TL ye veriyoruz

Mide Balonu Ankara en iyi doktor kim?

Op. Dr. Abdullah Çime. Bunu hocamızın gerçekleştirdiği 2000 den fazla başarılı işleme ve yukarıda saydığımız özelliklere bakarak rahatlıkla söylüyoruz.

Mide Balonu 1 Ayda Kaç Kilo Verdirir?

Mide balonu uygulaması ile bir ayda kaç kilo verileceği kişiden kişiye değişebilir. Ancak, ortalamada 7-10 kilo arasında bir kayıp yaşanması mümkündür. Örneğin 100 kiloluk bir insana mide balonu taktığımızda ilk 1 ayda 10 kilo civarı verebildiğini görüyoruz.

Mide Balonu 6 Ayda kaç kilo verdirir?

Bu durum da kişiden kişiye değişse de tecrübelerimize dayanarak 20 – 25 kilo arası diyebiliriz. Örneğin 100 kilo ile mide balonu taktığımız danışanımız 6 ayda 28 kilo vermiş oluyor.

Mide Balonu Taktırmak Ne Kadar Sürer?

Genellikle işlem 20-30 dakika sürmektedir. Öncesinde yaptığımız tetkikler, işlem sonrasında özel odada dinlenmeniz de hesaba katıldığında toplam 2 saat kadar bir süre sonrası taburcu oluyorsunuz. Örneğin sabah 09:00 hastanemizde olan bir danışanımız öğlen civarı taburcu oluyor.

mide balonu taktırdıktan sonra araç kullanabilir miyim?

Cevabımız evet. Çünkü danışanlarımızın çoğu Ankara, Kırşehir gibi çevre illerden kendi araçlarıyla gelip işlem sonrası kendi kullandıkları araçlarıyla dönüş sağlıyorlar.

Mide Balonu Taktırırken Refakatçi gerekiyor mu?

Aslında bakarsanız gerekmiyor. Ekibimiz ve servis hemşirelerimiz sizlere çok iyi bakıyorlar. Siz yine de refakatçiniz ile birlikte gelmeyi tercih ederseniz biz misafirlerimizle severek ilgileniyoruz.

Mide balonu patlar mı?

Kesinlikle Hayır. Mide balonları özel maddelerden üretilmiş, güvenli tıbbi malzemelerdir. Patlamaları gibi bir durum söz konusu olmaz. Uzak ihtimal sızdırabilir ya da 6 aydan fazla midenizde kaldığında sönebilir. Bu durumlarda bile bir risk teşkil etmez. İçinde bulunan özel mavi sıvı idrarınıza karışır, böyle bir durumda ilk fırsatta çıkartılması gerekir.

Mide Balonu Taktırdıktan Sonra Alkol Alabilir miyim?

İlk bir hafta almamanızı tavsiye ediyoruz

Mide balonu taktırdıktan sonra alkol almanın güvenli olup olmadığı konusunda birçok farklı görüş bulunmaktadır. Ancak, genellikle doktorlar, alkol almanın mümkün olduğunu ancak aşırıya kaçmamak gerektiğini söylerler. Mide balonu taktırdıktan sonra alkol almak, midenin boşalma sürecini yavaşlatabilir ve bu nedenle daha hızlı sarhoş olmanıza neden olabilir. Bu nedenle, doktorlar genellikle mide balonu taktırdıktan sonra alkol tüketiminin sınırlandırılmasını önerirler.

Ayrıca, mide balonu taktırdıktan sonra alkol almanın diğer riskleri de vardır. Alkol, midenin içindeki balonun yer değiştirmesine neden olabilir ve bu durum ciddi yan etkilere yol açabilir. Bu nedenle, doktorlar genellikle mide balonu taktırdıktan sonra alkol alınmamasını veya sınırlı miktarda alınmasını önerirler.

Mide balonu randevusu nasıl alabilirim?

Mide balonu randevusu almak, Daha fazla ayrıntı ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için sayfa sonunda bulunan WhatsApp linkini tıklayarak direkt danışmanlarımıza bağlanabilirsiniz.

Riskleri

Bazı küçük riskler her medikal işlemde olduğu gibi bu işlemde de doğal olarak var.

Mide rahatsızlıkları

İşlem sonrasında mide içinde hava toplanabiliyor bu da mide rahatsızlığı yaşamanıza sebep olabiliyor. Ayrıca, yerleştirilirken ve çıkarılırken de mide ağrısı yaşayabilirsiniz

Mide ülseri  Balon Uygulamasının Mide ülseri oluşum riskini arttırma ihtimali vardır

İştahsızlık Kullanımı sırasında, mide hacmini azaltarak iştahsızlık yaratır. Aslında bu hedeflenen ve istenen bir durumdur.

Mide balonu ölüm riski var mıdır?

Kesinlikle yoktur. Ancak, kullanımı sırasında aşırı ağrı veya kanama gibi ciddi belirtiler olursa, hemen bir sağlık profesyoneline başvurulması gerekir. Güvenli bir hastanede olduğunuzdan emin olmadan bu işlemin size yapılmasına izin vermeyin. Obezite tedavisinde etkili bir yöntem olsa da ufak riskleri bulunduğunu da unutmayın

Bu nedenle, kullanımı konusunda dikkatli olunması muhakkak tecrübeli, uzman, bu işlemi çok fazla kez yapmış bir hekim tarafından, donanımlı, güvenli bir Hastanede yapılmalıdır! Bu işlem için dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığımızdan onaylı, garantili balon kullanılması risklerin önlenmesi açısından önemlidir.

Mide balonu yaptıranlar ile ilgili örnek görseller, mide balonu öncesi sonrası hastaların tecrübelerine göz atmak için @kirikkaleobezitecerrahisi instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Kırşehir Mide Balonu

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir kilo verme konusunda Kırşehir iline de hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Yozgat Mide Balonu

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Yozgat kilo verme konusunda Yozgatlı danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Çankırı Mide Balonu

Çankırı – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çankırı kilo verme konusunda Çankırılı danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Elmadağ Mide Balonu

Elmadağ  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Elmadağ kilo verme konusunda Elmadağlı danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Ankara Mide-Balonu

Ankara – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Ankara kilo verme konusunda Ankaralı danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Amasya Mide Balonu

Amasya – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Amasya kilo verme konusunda Amasyalı danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Tokat Mide Balonu

Tokat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Tokat kilo verme konusunda Tokatlı danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Çorum Mide Balonu

Çorum – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çorum kilo verme konusunda Çorumlu danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Samsun Mide Balonu

Samsun – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Samsun kilo verme konusunda Samsunlu danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Kayseri Mide Balonu

Kayseri – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kayseri kilo verme konusunda Kayserili danışanlarımıza da hizmet veriyoruz. Kısacası Obezite tedavisinde endoskopik, günübirlik, yatış gerektirmeyen bir müdahale. Yani, danışanımızın midesine bir balon yerleştirilerek yapıyoruz. Bu sayede midenizi küçültmüş oluyoruz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi obezite kliniğimize bekleriz

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?