Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Spinal anestezi

Spinal anestezi, vücudunuzun bel bölgesinden uygulanarak vücudunuzun alt kısmını ağrısız hale getirdiğimiz anestezi tekniği. Bu yöntem, cerrahi girişimleriniz veya diğer invaziv işlemleriniz için ideal. Spinal doğum ile çok konforlu bir doğum yapıyorsunuz. Yanı sıra gözlerini hayata yeni açmış bebeğinizle doğduğu anda tanışabiliyorsunuz.

Spinal doğum

Çoğunlukla sezaryen doğum için kullandığımız bir teknik. Ancak anestezi uzmanımız ile görüşerek, şartlarınız uygunsa normal doğum için de uygulayabiliyoruz. Bu sebeple tavsiyemiz gebeliğinizin ileri döneminde anestezi uzmanımızdan spinal anestezi ve epidural anestezi hakkında ayrıntılı bilgi almanız. Bu sayede doğum gününüz geldiğinde işiniz daha pratik ilerleyecek.

Spinal doğumun en büyük avantajı bebenizle doğar doğmaz tanışabilmeniz. Sadece belden altınızı uyuşturduğumuz için bebeğinizi görüp, ilk temasınızı sağlayabiliyorsunuz. Eğer Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi doğum paketi almışsanız bebeğiniz ile buluştuğunuz o ilk anı fotoğraflayarak ölümsüz hale getiriyoruz. 

Spinal Doğum fiyatları

Aslında anestezi sezaryen doğumun bir parçası olduğu için ek bir ücret ödemiyorsunuz. Normal doğum için ise anestezi normal doğumun bir gerekliliği olmadığı için küçük bir fark ödemeniz gerekiyor. Sağladığı avantaj ve konfor düşünüldüğünde ödenebilir bir fark olduğunu söylemeliyiz.

Kırşehir Spinal Doğum

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Kırşehirli ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Yozgat Spinal Doğum

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Yozgat doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Yozgatlı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Çankırı Spinal Doğum

Çankırı – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çankırı doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Çankırılı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Elmadağ Spinal Doğum

Elmadağ – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Kırşehir  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Elmadağlı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Ankara Spinal Doğum

Ankara  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Ankara spinal doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Ankaralı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz. Prenses doğum yapmak istiyorum diyorsanız Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi kadın doğum kliniklerimize bekleriz. Üstelik Anakara spinal doğum fiyatlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlarla.

Amasya Spinal Doğum

Amasya – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Amasya  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Amasyalı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Tokat Spinal Doğum

Tokat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Tokat  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Tokatlı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Çorum Spinal Doğum

Çorum – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Çorum  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Çorumlu ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Sulakyurt Spinal Doğum

Sulakyurt – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Sulakyurt  doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Sulakyurtlu ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Mamak Spinal Doğum

Mamak  – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple Mamak doğum hizmeti veriyoruz. Kısacası bebek bekleyen Mamaklı ailelerimiz. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde canınız yanmadan, konforlu ve güvenli doğum yapmayı tercih edebiliyorsunuz. 75 yataklı hastanemizde yenidoğan yoğun bakım servisi son sistem ve 3. seviye Erken doğum riskiniz olsa bile merak etmeyin, güven içindesiniz.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?