Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Op. Dr. Berk Uygur Kimdir?

Op. Dr. Berk Uygur 1979 Bursa doğumlu. İlk olarak tıp eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde alarak tıp doktoru unvanını aldı. Sonrasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasını tamamladı ve  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmaya hak kazandı. Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi kadın doğum doktoru olarak uzun süre çalıştıktan sonra 2019 yılında Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesine transfer oldu. Hala hastanemizde çalışmaya devam ediyor.
 

Op. Dr. Berk Uygur ile iletişime nasıl geçerim?

Öncelikle Berk bey haftada 6 gün Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale Kadın doğum doktoru olarak çalışıyor. Kısacası bizzat başvurarak kendisiyle görüşmeniz mümkün. Kendisi ameliyatta ya da doğumda olsa dahi asistanı size yarımcı oluyor. Ayrıca sayfa sonunda bulunan WhatsApp logosunu tıklayarak danışmanlarımıza direkt ulaşmanız ve merak ettiklerinizi sormanız da mümkün.

Op. Dr. Berk Uygur’a nasıl randevu alınır?

Aslında Berk Bey’e randevu almanız çok kolay. Şöyle ki;

A- Sabit hattımız olan 0318 212 50 00 ‘ı aradığınızda 1 i tuşlarsanız sizi randevu robotumuz karşılıyor. Sonrasında randevu robotumuzu kullanarak, hızlı ve kolay bir şekilde randevu oluşturabiliyorsunuz. Yanı sıra  telefon edip teyit almanıza gerek yok

B- İnternet sitemiz üzerinde bulunan online randevu butonunu tıklayarak saniyeler içinde kolayca randevu oluşturabiliyorsunuz. Yine bu şeklide de, Randevunuz otomatik olarak hastane kayıt sistemine kaydoluyor. Yeniden telefon edip teyit almanıza gerek yok

C- 03182125000 nolu telefonumuzu cep telefonunuza kaydedin. WhatsApp üzerinden randevu kelimesini yazıp mesaj atarak bir kaç saniye içinde randevunuzu sisteme kaydedebiliyorsunuz.

Op. Dr. Berk Uygur ilgi alanları ve ameliyatları?

Kırıkkale’nin en iyi kadın doğum doktorlarından olan Berk bey doğum, ultrason tetkikleri, kadın doğum ameliyatlarında çok tecrübeli bir hekim Ayrıca genital estetik özel ilgi alanı.

Kısacası

  1. Jinekolojik Muayene: Hocamız jinekolojik muayenenizi yaparak, üreme sağlığınıza ilişkin durumunuzu kontrol ediyor. Bu muayenelerde rahminiz, yumurtalıklarınız ve vajina gibi organlarınızı inceliyor. 
  2. Smear Testi: Smear testi yaparak rahim ağzı kanseri taraması yapıyor
  3. Ultrason İncelemesi: Ayrıca hocamızın çok gelişmiş, 4 boyutlu bir ultrason kullandığını belirtmeliyiz. Bu sayede gebelik durumunuzu ve rahminizdeki problemleri kontrol ediyor.
  4. Doğum: Berk Uygur binlerce doğum yaptırmış, doğum konusunda çok tecrübeli bir hekim. Hastanemizin geniş imkanları da düşünüldüğünde bebeğinizin sağlıklı bir şekilde doğmasını sağlamak için Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi ve Berk bey uyumu çok önemli.
  5. Cerrahi Müdahaleler: Rahim, yumurtalık veya diğer kadın üreme  sistemlerinin ameliyatlarında oldukça başarılı bir hekim. 

Op. Dr. Berk Uygur gebelik takibi

Sevgili anne adayımızın gebelik testi pozitif çıktığı günden başlayarak doğum eyleminin gerçekleştiği güne kadar takibini yapıyor. Berk Bey oldukça tecrübeli, hastalarıyla ilgili bir kadın doğum uzmanı. Bu sayede gebelik takibinde hastaları çok memnun. Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale’nin eksiksiz ve güçlü donanımı da bu memnuniyette etkili. 

Ayrıca tüm bu süreci kapsayan KIRIKKALE ÖZEL YAŞAM HASTANESİ DOĞUM PAKETİ hizmetimizden de  faydalanabiliyorsunuz.

Berk Uygur Yorumlar

Berk Bey ile ilgili yorumlar her zaman çok olumlu. Hastalarına yaklaşım ve ilgisinin üst düzey olmasının bunda büyük etkisi var. Ayrıca kendisiyle ilgili yorumlara ve diğer konulara şahsi instagram  sayfasından ulaşabiliyorsunuz.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?