Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Diş Estetiği Nedir?

Güldüğümüz zaman görülen dişlerimizin beyaz, biçimli ve sağlıklı görülmesi için uyguladığımız bir işlem. Biz buna diş estetiği diyoruz. Halk arasında Hollywood Gülüşü, Gülüş Estetiği ya da estetik diş de deniliyor.

Diş Estetiği Nasıl Yapılır?

Kısacası, güldüğümüz zaman görülen üst on dişimiz ve alt on dişimiz, toplam 20 diş için uyguluyoruz. Öncelikle bu yirmi dişi doktorumuz muayene ediyor. Bu sayede diş estetiği için planlamanızı yapmış oluyoruz. 

Öncelikle kaplayacağımız dişlerinizdeki çürükler, diş taşları gibi problemleri tespit ediyoruz. İkinci olarak bu sorunlarınızı tedavi ediyoruz. Çürüklerinizi temizliyoruz, diş dolgularınızı yapıyoruz, gerekiyorsa kanal tedavilerinizi de yapıyoruz. Çünkü kaplayıp biçimlendirdiğimiz dişlerinizin sağlam ve sağlıklı olması gerekiyor.

Daha sonra sorunlarını giderdiğimiz dişlerinizi zirkonyum ile kaplıyoruz. Bu sayede bembeyaz, sağlıklı dişlerinizle Hollywood yıldızları gibi gülümsemeniz mümkün oluyor. 

Diş estetiği fiyatı ne kadar?

Diş estetiği fiyatı Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde 40 Bin TL.

Bu fiyata diş tedavileriniz de dahil. 

Diş Estetiği öncesi sonrası

Kırıkkale’nin en iyi diş hekimlerinden Emre Cengiz’in instagram sayfasından örneklerini görebiliyorsunuz. Ayrıca bir kaç örneğini paylaştığımız gülüş estetiğigülüş estetiği sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Güzel Gülmek neden bu kadar önemli?

  1. İletişim: Güzel gülümsemek, insanlar arasındaki iletişimi geliştirir. Karşınızdaki kişilere samimi ve olumlu bir izlenim bırakarak daha iyi bir etkileşim sağlarsınız.
  2. Özgüven: Güzel gülümsemek, özgüveninizi artırır. Kendinize olan güveniniz, sosyal ortamlarda daha rahat ve pozitif bir şekilde yer almanıza yardımcı olur.
  3. Estetik: Güzel bir gülümseme, yüzünüzün genel estetiğini iyileştirir. Düzenli ve sağlıklı dişler, daha çekici bir görünüm sunar.
  4. Sağlık: Diş ve diş etlerinin sağlıklı olması, genel sağlık durumunuza da yansır. Diş sağlığınızı koruyarak diğer sağlık sorunlarını önleyebilirsiniz.
  5. Mutluluk: Güzel gülümsemek, kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar. Gülümsemek, beyin kimyasını etkileyerek endorfin ve serotonin gibi mutluluk hormonlarının salgılanmasını tetikler.

Kimler estetik diş yaptırabilir?

Dişlerinde estetik kaygıları olan herkesin yaptırabileceği bir işlemdir. Özellikle aşağıdaki durumlarda diş estetiği düşünebilirsiniz:

  1. Dişlerinizde renklenme, leke veya sararma varsa.
  2. Dişlerinizde çürük, kırık veya aşınma gibi problemler varsa.
  3. Dişlerinizde boşluklar veya çapraşıklık varsa.
  4. Dişlerinizde şekil veya boyutla ilgili memnuniyetsizlikleriniz varsa.
  5. Dişlerinizde dişeti sorunları (örneğin, diş eti çekilmesi) yaşıyorsanız.

Estetik diş randevusu nasıl alırım?

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi diş randevusu 5447718571 nolu whatsapp danışma hattımızdan, 03182125000 nolu sabit hattımızı arayıp randevu robotunu kullanarak alınabiliyorsunuz. Ayrıca sabit hattımıza whatsapp dan randevu kelimesini yazarak da randevu almanız mümkün.

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?