Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Gebelik takibi, hamile olduğunuzu öğrendiğiniz günden bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldığınız güne kadar olan süreci kapsıyor. Kısacası bu süreçteki, sizin ve bebeğinizin, bütün tıbbi gereksinimlerinizin sağlandığı, gelişimlerinizin takip edildiği bir dönem. Bu dönemde sağlıklı bir doğum yapmanız için gerekli her şeyi gebelik takibi içinde sayabiliyoruz.

İlk olarak önemli olan bu takip için gerekli tüm işlem, tetkik, tahlil ve doğumunuzun aynı hekim tarafından yapılıyor olabilmesi. Çünkü bu takibin eksizsiz yapılması sizin ve bebeğinizin sağlığı için hayati önem taşıyor.

Bu sebeple Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi’nde gebelik takibiniz için eksizsiz hizmet sunuyoruz.

Gebelik takibi neleri kapsıyor

Öncelikle muayene. Hastanemizde son derece tecrübeli üç kadın hastalıkları ve doğum uzmanı çalışıyor. Gebelik muayenesinin olmazsa olmazı ultrason tetkiki için her bir doktorumuzun gelişmiş, son teknoloji ultrason cihazı mevcut. Ayrıca her gebelik muayenenizde muhakkak ultrason ile bebeğinize bakılıyor. Ayrıca ultrason muayene ücreti ödemiyorsunuz. Yanı sıra her muayenenizin 10 gün boyunca ücretsiz kontrol muayenesi hakkı bulunuyor.

İkinci olarak tahliller. Gebelik takibiniz için gerekli tüm tahlilleri eksizsiz olarak yapabiliyoruz. Örneğin, ikili tarama, üçlü tarama, dörtlü tarama testleri. Şeker yükleme, hormon ve kan tahlilleri. Ayrıca ileri kan tahlilleriniz için de extra laboratuvar anlaşmalarımız var. Kısacası gebelik takibinizde gerekli her tahlilinizi başka bir merkeze gitmenize gerek kalmadan hastanemizde yaptırmanız mümkün.

Biz yine de bir çok avantajı bulunan doğum paketimizden faydalanmanızı öneriyoruz

Ayrıntılı ve dört boyutlu ultrason taramaları

Bebeğinizde oluşabilecek en ufak bir anomaliyi erkenden tespit etmemiz çok önemli. Bu sebeple gebelik takibiniz için güçlü ultrason cihazlarına ve tecrübeli bir radyoloji uzmanına ihtiyaç var. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesinde her kadın doğum uzmanımız dört boyutlu ultrason yapıyor. Yanı sıra özel ayrıntılı ultrason uzmanımız bulunuyor. Bu sayede, en küçük bir riskinizi bile zamanında tespit ediyoruz.

Doğum

Her şey yolunda giderse doğumunuzu da hastanemizde yapabiliyorsunuz. Bu sayede eksiksiz bir gebelik takibi süreci geçirmiş oluyorsunuz. Bu güzel süreci, bütün hizmetleri tek çatı altında almanın kolaylık ve konforunu yaşayarak tamamlamış oluyorsunuz.

Hastanemizde,

Normal doğum

Sezaryen doğum

Epidural doğum

Spinal doğum

Başarıyla uygulanıyor. Çünkü tecrübeli bir ekip, üç doğumhane, eksizsiz donanım ile güven içindesiniz.

Kürtaj

Maalesef bazen her şey yolunda gitmeyebiliyor. Sizin ya da bebeğinizin yaşayacağı önemli bir sağlık sorununda kürtaj tek çaremiz oluyor. Böyle bir durumda da yine hastanemizde gebeliğinizi sonlandırabiliyoruz.

Ayrıca yukarıda saydığımız gebelik takibinizi hem tıbbi hem de sosyal açıdan eksiksiz kapsayan doğum paketimiz de bulunuyor. Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi doğum paketinin avantajlarını öğrenmek için linki   tıklamanız yeterli.

Kırşehir Gebelik Takibi

Kırşehir – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple bebek bekleyen Kırşehirli ailelerimizin de eksizsiz gebelik takibi için yanındayız. 

Yozgat Gebelik 

Yozgat – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple bebek bekleyen Yozgatlı ailelerimizin de eksizsiz gebelik takibi için yanındayız. 

Çankırı Gebelik Takibi

Çankırı – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple bebek bekleyen Çankırılı ailelerimizin de eksizsiz gebelik takibi için yanındayız. 

Elmadağ Doğum Paketi

Elmadağ – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple bebek bekleyen Elmadağlı ailelerimizin de eksizsiz  takibi için yanındayız. 

Kaman Doğum Paketi

Kaman – Kırıkkale arası çok yakın. Bu sebeple bebek bekleyen Kamanlı ailelerimizin de eksizsiz  takibi için yanındayız. 

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?