Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Op. Dr. Gülsüm Yıldız Serbest

Öncelikle Op. Dr. Gülsüm Yıldız Serbest kimdir? sorusunun cevabını verelim.

Dr. Gülsüm hanım 1980 yılında Mersin’de doğdu. Tıp Eğitimini Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru oldu. Son olarak Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasını tamamlayarak kadın hastalıkları ve doğum uzmanı unvanını aldı. Dr. Gülsüm hanım halen Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale’de Kadın doğum doktoru olarak çalışıyor.

Op. Dr. Gülsüm Yıldız Serbest ile nasıl iletişime geçerim

Hocamız haftanın altı günü hastanemizde hizmet veriyor. Öncelikle bizzat müracaat ederek kendisiyle görüşmek mümkün. Doktor hanım ameliyatta olsa dahi poliklinik sekreteri her zaman sizlerle ilgileniyor. Ayrıca Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi randevu ve iletişim kanallarımızdan  danışman arkadaşlarımıza ulaşabiliyorsunuz. Her türlü bilgi talepleriniz hızlıca karşılanacaktır.

Op. Dr. Gülsüm Yıldız Serbest randevu

Aslında hocamıza randevu almanız çok kolay. Şöyle ki;

A- Sabit hattımız olan 0318 212 50 00 ‘ı aradığınızda 1 i tuşlarsanız sizi randevu robotumuz karşılıyor. Sonrasında randevu robotumuzu kullanarak, hızlı ve kolay bir şekilde randevu oluşturabiliyorsunuz. Yanı sıra  telefon edip teyit almanıza gerek yok

B- İnternet sitemiz üzerinde bulunan online randevu butonunu tıklayarak saniyeler içinde kolayca randevu oluşturabiliyorsunuz. Yine bu şeklide de, Randevunuz otomatik olarak hastane kayıt sistemine kaydoluyor. Yeniden telefon edip teyit almanıza gerek yok

C- Sadece WhatsApp dan, mesaj atarak dahi hocamıza randevu alabiliyorsunuz. Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale online randevu işte bu kadar kolay. Aynı zamanda bir çok iletişim kanalımız da daima açık. Randevunuz otomatik olarak hastane kayıt sistemine kaydoluyor. Yeniden telefon edip teyit almanıza gerek yok.

Op. Dr. Gülsüm Yıldız Serbest ilgi alanları ve ameliyatları

Kırıkkale kadın doğum doktorlarından olan Gülsüm Hanım özellikle genital estetik ameliyatlarıyla ilgileniyor. Yani vajina daraltma, vajina içi dudak, vajina dış dudak ameliyatları. 

Özetle Gülsüm hanımın en çok yaptığı kadın hastalıkları ameliyatları

  1. Genital Estetik
  2. Miom Ameliyatı: Miomlar, uterus içinde büyüyen benign (iyi huylu) kitle. Bu ameliyat ile, miomlarınızın çıkartıyoruz. Ayrıca uterusunuzu korumaya çalışıyoruz.
  3. Polikistik Over Sendromu Ameliyatı: Polikistik over sendromu, overlerinizin büyümesine ve kistlerin oluşmasına neden olan bir sağlık sorunu. Bu ameliyat sayesinde, kistlerinizi çıkartıyoruz. Bu sayede overlerinizi korumayı hedefliyoruz.
  4. Endometriozis Ameliyatı: Endometriozis, uterus dışında endometrium (rahim iç tabakası) hücrelerinizin büyümesine neden olan bir sağlık sorunu. Bu ameliyat, endometriozis nedeniyle oluşan kistlerinizin ve adezyonlarınızın çıkarılmasını içeriyor.
  5. Histerektomi: Histerektomi, ( rahim alma ameliyatı ) uterusun  çıkarılmasını içeren bir ameliyat. Bu ameliyatı, kanser, miomlar veya diğer ciddi sağlık sorunlarınız nedeniyle yapmak zorunda kalıyoruz.

Op. Dr. Gülsüm Serbest gebelik takibi

Sevgili anne adayımızın gebelik testi pozitif çıktığı günden başlayarak doğum eyleminin gerçekleştiği güne kadar takibini yapıyor. Gülsüm Hanım oldukça tecrübeli, hastalarıyla ilgili bir kadın doğum uzmanı. Bu sayede gebelik takibinde hastaları çok memnun. Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale’nin eksiksiz ve güçlü donanımı da bu memnuniyette etkili. 

Ayrıca tüm bu süreci kapsayan Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi doğum paketi hizmetimizden de  faydalanabiliyorsunuz.

Op. Dr. Gülsüm Serbest yorumlar

Kırıkkale’nin en iyi kadın doğum doktorlarından olan ve kendisi de bir anne olan hocamızın kişisel instagram sayfasını ziyaret edebiliyorsunuz. Bu sayede Hocamızla ilgili yorumlara ve hastalarının yaşadığı tecrübelere ulaşmanız mümkün. 

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?