Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Servisler yatan hastalarımızın ve onlara refakat eden yakınlarını için tedavilerini vermenin yanı sıra konfor ve güveniniz için de önemli. Başka bir deyişle, Yatarak tedavi konusunda oldukça yetkin bir hastaneyiz.

Servis Odalarımızda

Hasta yatak başlarında 7/24 Hemşire Çağrı Butonu 

(Herhangi bir sorun olduğunda bu butonları kullanarak hemşirelerimize ulaşabilliyorsunuz)

Ayarlanabilir hasta yatakları 

Merkezi oksijen sistemi

Mini Buzdolabı

LCD TV

Merkezi ısıtma/soğutma sistemi

Çay/kahve makinesi ( VIP odalarımızda geçerli )

24 saat sıcak su ve duş imkânı

Havlu, şampuan, sabun, diş fırçası gibi kişisel temizlik ürünleriniz

Seccade / tespih

Standart olarak her Özel Yaşam Hastanesi hasta odasında bulunuyor.

Yatan hastalarımız için sunduğumuz çeşitli hizmetlerimiz

En önemlisi, Sağlık durumunuza göre değişiklik gösteriyor. Ancak genel olarak;

 1. Yatakta Tedavi: Hastalarımızın yatakta kalması gereken durumlarda, doktorlarımız ve hemşirelerimiz tarafından yatakta tedavi uyguluyoruz. Yani, ilaçlarınızın yanı sıra fizik tedaviniz, diyet rejim ve diğer sağlık hizmetlerinizi siz yerinizden kalkmadan verebiliyoruz.

 2. Günlük Bakım: Hastalarımızın yataktan kalkamadıkları durumlarda, günlük bakım ve ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Bu bakım hizmetler arasında yüz yıkama, diş fırçalama, tuvalet ihtiyaçlarınızın karşılanması gibi hizmetler yer alıyor.

 3. Yemek Hizmetleri: Gerektiğinde, yemeklerinizi hastane mutfağımızdan getirip ve bu yemeklerinizi yatağınızda yemenizi sağlıyoruz. 

 4. İlaç Tedavisi : Hemşirelerimiz veya doktorlarımız tarafından yatağınızda ilaç tedavilerinizi de yapabiliyoruz.

 5. Rehabilitasyon Hizmetleri: Bazı hastalarımız, uzun süre yatışlarının ardından rehabilitasyon hizmetlerine ihtiyaç duyabiliyor. Bu hizmetler, fizik tedavi, konuşma terapisi gibi hizmetler oluyor. Ve uzman sağlık çalışanlarımız bu hizmetleri de yatağınızda verebiliyorlar.

 6. Konsültasyon : Tedavinizde, takibinizi yapan doktorumuzdan başka bir doktorun da muayenesi gerektiğinde bizzat odanıza gelerek konsültasyon hizmetinizi veriyor.

 

Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale yatan hasta servislerinde yatan hastalarımız, yani, daha ciddi sağlık sorunları olan veya daha uzun süreli tedavi gereken hastalarımız. Konforlu odalarımızda, güvenli ve kaliteli sağlık hizmeti alıyorlar. 

Örneğin:

 • Akut kalp yetmezliği
 • Şiddetli astım
 • Akut tüberküloz
 • Akut pankreatit
 • Şiddetli sepsis
 • Akut böbrek yetmezliği
 • Şiddetli anemi
 • Akut solunum yetmezliği

Gibi hastalıkların tedavisinde gönül rahatlığıyla hastanemizi tercih edebiliyorsunuz. Çünkü Kırıkkale Özel yaşam Hastanesi sizin için oldukça güvenli ve konforlu bir ortam oluşturuyor.

Sonuç olarak,

Hijyenik şartlarda tutulan tuvalet –banyolarımız sağlıklı kullanıma uygun ve istenildiği zaman temizlik gerçekleştiren ekibimizle sizi misafir etmek için hazırız.

Cerrahi, Dahili, Çocuk ve Kadın Doğum servisler deneyimli personellerimiz 24 saat yanınızda olacak, doktorunuzla devamlı irtibat halinde bulunacak.  

Yazışmayı Başlat
💬 Yardım mı lazım?
Scan the code
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?