Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi şikayet var

Öncelikle belirtmeliyiz ki Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi yıllık yüz bin kişiye hizmet veren bir hastane. Dolayısıyla memnuniyetsizlik yaşayan hastalarımızın olması anlayabildiğimiz bir durum. Hatta şikayetlerinizi bizi gelişmeye sevk eden kıymetli geri dönüşler olarak görüyoruz. Lütfen şikayet var formumuzu kullanın.

İlgili bağlantı : şikayet etme yönetmeliği

Yeter ki şikayet sahibini bilelim. Çünkü biz istiyoruz ki şikayetinizle ilgilenelim ve çözüme kavuşturalım. Bu sayede hem biz gelişelim hem de size yardımcı olabilelim.

Şikayet var.com isimli siteden yaptığınız şikayetlerinizde bu şansımız olmuyor. Her bir şikayetle ilgilenip çözüm için davet etmemize rağmen geri dönüş alamıyoruz. Şikayet sahibinin kim olduğunu da bilmediğimizden çözüm sunmamız da mümkün olmuyor. Bu yüzden şikayetiniz yapıcı olmaktan çıkıyor.

Sizlerden ricamız şikayetinizi aşağıda bulunan formu doldurarak iletmeniz. Bu sayede yetkililerimiz sizlere ulaşarak sorununuzu çözme şansı bulacaklar.

Ayrıca istek ve önerileriniz için sayfamızı  ziyaret etmeniz bizi mutlu eder. Sizinle iletişimde olmak bizim için kıymetli.

Anlayışınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

İlgili İdarecilerimiz

Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale başhekimi Dr. Bayram Işık

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Hastane Müdürü Özlem Çelebi

Yaşam Hastanesi Kırıkkale Hasta hakları sorumlusu Volkan Ertunç

Ayrıca ofislerimizde direkt müracaatlarınız, yazılı başvurularla, dijital yollardan şikayet başvurularınızla bizzat ilgileniyoruz. Hiç endişeniz olmasın ki hem online şikayetleriniz hem de şahsen şikayetlerinizle özel olarak ilgilenerek çözüme kavuşturmaya gayret ediyoruz.

Şikayetvar demenin yasal sorumlulukları

Son zamanlarda internet üzerinde birçok tüketici şikayet platformu ortaya çıktı. Bu platformlardan biri olan Şikayetvar.com, tüketicilerin şikayetlerini dile getirmeleri ve çözüme kavuşturmaları için bir araç sunuyor. Ancak, bu platformda yer alan bazı şikayetlerin gerçeği yansıtmadığı ve haksız olduğu iddiaları ortaya çıkıyor. Bu nedenle, Şikayetvar.com’a şikayet yazma suçu hakkında uyarılarda bulunmak istiyoruz. Çünkü bu güne kadar şikayetvar.com isimli internet sitesinde hakkımızda yazılanlara sabretsek de, ciddiye alıp çözüm üretmek istesek de geri dönüş alamıyoruz. Kısacası uğradığımız bu haksız ve hukuksuz duruma karşı yasal haklarımızı arama kararı aldık.

Ana Bölüm:

  1. Şikayetvar.com’a Şikayet Yazma Suçu Nedir?
  2. Ceza Sınırları Nelerdir?
  3. Hangi Durumlarda Şikayet Yazmak Suç Sayılır?
  4. Şikayet Yazma Suçundan Nasıl Kaçınılır?
  5. Şikayetvar.com’da Yapılan Şikayetlerin Doğruluğunu Kontrol Etmek Mümkün müdür?
  6. Şikayetvar.com’a Şikayet Yazma Suçu Nedir? Şikayetvar.com’a şikayet yazma suçu, yalan beyanlarla veya gerçeği çarpıtarak başka kişileri ya da kurumları haksız yere kötülemek veya suçlamak anlamına gelir. Bu suç, Türk Ceza Kanunu’nun 267. maddesinde düzenlenmektedir.

Kısacası buraya yazdığınız şikayeti ispatlayamazsanız 267. maddeye göre suç işlemiş olursunuz ve yasal sorumluluğunuza katlanmak zorunda kalırsınız.

  1. Ceza Sınırları Nelerdir? Şikayetvar.com’a şikayet yazma suçu işleyen kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılabilir. Eğer suç birden fazla kişi tarafından işlenmişse, ceza miktarı artırılabilir.
  2. Hangi Durumlarda Şikayet Yazmak Suç Sayılır? Şikayet yazma suçu, bir kişiyi veya kurumu haksız yere suçlamak veya kötülemek için yalan beyanlar veya gerçeği çarpıtmak suretiyle yapılan şikayetlerde gerçekleşir. Örneğin, bir ürün ya da hizmet hakkında gerçek olmayan bilgiler vererek şikayette bulunmak, bir şirketi ya da kişiyi haksız yere karalamak suç teşkil eder.

Bizim tavsiyemiz

Eğer gerçekten bir olumsuzluk yaşadığınızı düşünüyorsanız ve derdiniz yapıcı bir arayışsa Özel Yaşam Hastanesi Hasta Hakları birimimize bildirmeniz durumunda gerekli  her türlü düzeltme, iade, özür yerine getiriliyor.

Eğer şikayetvar.com gibi yasal durumu tartışılır bir platformdan abartarak ve hatta iftira ile bir eylemde bulunursanız bize de hakkımızı aramak düşüyor.

Kısacası : Özel yaşam Hastanesi Kırıkkale ile ilgili bir şikayetiniz varsa lütfen direkt bize bildirin. Çözüm sağlamak için elimizden geleni yapacağımıza emin olun. 

Sosyal Medyada Paylaş