Op Dr Reyhan Oğurel

Yrd. Doç. Dr. Reyhan OĞUREL

Kırıkkale göz doktoru Reyhan Oğurel 1977 yılında Çorum’da doğdu. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek tıp doktoru unvanını aldı. Daha sonra Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamlayarak Göz Hastalıkları Uzmanı unvanını aldı. Son olarak da  Akademik kariyerini Yardımcı doçent doktor olarak tamamladı. Op Dr Reyhan Oğurel halen Özel Yaşam Hastanesi Kırıkkale Göz Hastalıkları Doktoru olarak hastalarına hizmet veriyor.

Op Dr Reyhan Oğurel İlgi Alanları ve Ameliyatları

Bebeklerinizin göz bozukluğu ölçümü, Katarakt tanı ve ameliyatlarınız, Akıllı lens uygulamalarınız, Kontakt lens uygulamanız, Göz tansiyonunuz tanı ve tedavisi, Şaşılık tanı ve ameliyatınız, Göz tembelliğinizin tedavisi, ROP muayenesi, Göz içi iğne uygulaması, Şeker hastalığı için lazer uygulaması, İkincil katarakt için lazer uygulaması, Göz anjiosu ( FFA ), Göz tomografsi ( OCT ), Göz yaşı kanal tıkanıklığı tanı ve tedavisi ve diğer göz hastalıkların tanı ve tedavisi. Tüm bu hastalıkların tanı , tedavi ve ameliyatlarını yapabilen başarılı bir göz doktoru.

  • Katarakt cerrahisi (FAKO)

  • Şaşılık cerrahisi

  • Gözyaşı kanalı tıkanıklığı cerrahisi

  • Göz kapağı ameliyatları

  • Pterjiyum ameliyatları

  • Göz kapağında kitle operasyonları

Op Dr Reyhan Oğurel’e nasıl ulaşabilirim

Dr. Reyhan hanım haftada altı gün hastanemizde hizmet veriyor. Öncelikle bizzat müracaat ederek kendisiyle görüşmek mümkün. Doktor hanım ameliyatta olsa dahi poliklinik sekreterleri her zaman sizlerle ilgileniyor. Ayrıca Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi randevu ve iletişim kanallarımızdan  danışman arkadaşlarımıza ulaşabiliyorsunuz. Her türlü bilgi talepleriniz hızlıca karşılanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş